V.O.S.A. - Veřejný občanský spolek amatérů - Teplice, volejbal a informace o našich volejbalových a beachvolejbalových turnajích a akcích.

Dámy:

 

Ahoj ženy,

ani nevíte, jak velkou máme radost, když vidíme, že jsme schopné se sejít jednou měsíčně a zahrát si tak kvalitní volejbálek. Co si budeme povídat, takové zážitky nám „smíšáky“ neumožní. O to víc mě ještě těší, že jsme těm mužským protějškům ukázaly, že i přes všechny ty všední starosti a strasti, honičky v práci a v domácnosti, si umíme najít čas pro sport a snad i trochu zábavy. 

O dobré úrovni našeho ženského volejbálku svědčí i fakt, že počet ženských družstev neustále narůstá a zaznamenáváme stále větší zájem o účast v turnaji. V současné době hrají v naší soutěži družstva z Teplic, Bíliny, Oseka, Litvínova, Lovosic, Litoměřic, Ústí nad Labem, Mostu, Chomutova, Děčína, Varnsdorfu, Kralup a Prahy

V letošním roce hrajeme v rekordním počtu 19ti startujících družstev. Některá družstva už jsou "vosáckými veterány" a některá úplnými "nováčky". Rovněž se vrací i družstva po delší odmlce, zapříčiněné např. mateřskou dovolenou. V každém případě, máme radost, že zájem o turnaj VOSY trvá.

 

Přejeme vám hodně kvalitních sportovních výkonů, skvělou zábavu při turnajích a pokud možno žádné zranění.

 

Lada

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(c)2008 HTML code by Multitec Computers s.r.o. - IE6+,FF2+,O8+,GCH Ready