V.O.S.A. - Veřejný občanský spolek amatérů - Teplice, volejbal a informace o našich volejbalových a beachvolejbalových turnajích a akcích.

Nové fotogalerie

V sekci "Fotogalerie/Naše akce" jsou fotogalerie, které jste asi ještě neviděl.

5.kolo - Smíšená družstva

 

16.03.2019 - sobota
sraz od 08:00 hod,los 08:15 hod, začátek 08:30 hod.
A.  Západní Krušnohorci, Pohodáři, Dávej bacha, Volejbal Sokolov, Hakim
B.

 STS Chvojkovice, Naposled, Dědkové, Kaliči, Reykokeyko

 

23.03.2019 - sobota

sraz od 08:00 hod,los 08:15 hod, začátek 08:30 hod.
C.  Míšenice, Hazmburské saně, SSŠK Osek, Gold Gang,  Rumzeiss
D.   Jalůvčí, Babule červený, Alabaster, Haluzáci, Verneřice

 

 

17.03.2019 - neděle
E.
sraz od 14:30 hod,los 14:45 hod, začátek 15:00 hod.

 Konve z Ujepu, Torpédo, Legendary Team, Kostomlaty, SK Dubí


 

24.03.2019 - neděle

F.

 

 sraz od 08:00 hod,los 08:15 hod, začátek 08:30 hod.

 Smíšci, Hroznýši, Svetříkův výběr, Humpoláci

 

 

 

 

5.kolo - Ženy

 

17.03.2019 - neděle

sraz od 08:00 hod, los: 08:15 hod., začátek 08:30 hod.
A.  Ranařky , Lazaret , Rumové pralinky, Slavojky , Los Dudos
B.   Lovošky, PK 006+1, Středověk , Azurky, Sokol Děčín
 

 

24.03.2019 - neděle

sraz od 11:00 hod,los 11:15 hod, začátek 11:30 hod.

C.

 ZOO, Canonky, B-Most, Sparťačky, Pokus, A-HA, Počkej,Sokol            Litoměřice

 

 

Torpédo hledá parťáky

Tým mixů Torpédo hledá parťáky na tréninky v pátek od 19 hod až do 20.30 na ZŠ Edisonova v Teplicích.

V případě zájmu prosím piště na houda@obchodniskola.cz

 

Platné termíny - V.O.S.A. Teplice 2018-2019

                                

                                      TERMÍNY

   20.ročník SM a 15.ročník ženy - V.O.S.A. Teplice

 

 

  Smíšená družstva Ženy A,B,C,D
0. kolo

sobota 29.09.2018 - A,B

neděle 14.10.2018 - C,D

neděle 21.10.2018 - E,F

neděle 30.09.2018 - A,B,C

neděle 21.10.2018 - D

1. kolo

sobota 03.11.2018 - A,B

sobota 10.11.2018 - C,D

neděle 11.11.2018 - E,F

neděle 04.11.2018 - A,B,D

neděle 11.11.2018 - C

2. kolo

sobota 01.12.2018 - A,B

sobota 08.12.2018 - C,D

neděle 09.12.2018 - E,F

neděle 02.12.2018 - A,B,D

neděle 09.12.2018 - C

3. kolo

sobota 05.01.2019 - A,B

sobota 12.01.2019 - C,D

neděle 6.01.2019 - E

neděle 13.01.2019 - F

neděle 06.01.2019 - A,B,

neděle 13.01.2019 - C

4. kolo

sobota 09.02.2019 - A,B

sobota 16.02.2019 - C,D

neděle 10.02.2019 - E

neděle 17.02.2019 - F

neděle 10.02.2019 - A,B,

neděle 17.02.2019 - C

5. kolo

sobota 16.03.2019 - A,B

sobota 23.03.2019 - C,D

neděle 17.03.2019 - E

neděle 24.03.2019 - F

neděle 17.03.2019 - A,B,

neděle 24.03.2019 - C

6. kolo

sobota 13.04.2019 - A,B

sobota 20.04.2019 - C,D

neděle 14.04.2019 - E

neděle 21.04.2019 - F

neděle 14.04.2019 - A,B,
neděle 21.04.2019 - C

 

(c)2008 HTML code by Multitec Computers s.r.o. - IE6+,FF2+,O8+,GCH Ready