V.O.S.A. - Veřejný občanský spolek amatérů - Teplice, volejbal a informace o našich volejbalových a beachvolejbalových turnajích a akcích.

Nové fotogalerie

V sekci "Fotogalerie/Naše akce" jsou fotogalerie, které jste asi ještě neviděl.

Schůzka kapitánů

Ahoj Vosáci,

 

schůzka kapitánů přihlášených smíšených družstev na 21.ročník a 16.ročník ženských družstev V.O.S.A. Teplice, proběhla dne 16.09.2019 (pondělí) od 18:00 hodin.

 

Na schůzce bylo odsouhlaseno:

 

  • nová pravidla pro ročník 2019/2020
  • rozlosování na 0.kolo Mixy a Ženy

 

ahoj

Pavel a Lada

 

 

0.kolo - Smíšená družstva - 21.ročník

 

28.09.2019 - sobota
sraz od 08:00 hod,los 08:15 hod, začátek 08:30 hod.
A.  Západní Krušnohorci, SSSK Osek, Haluzáci, Verneřice, Libouchec 
B.

 Naposled, Kalíči, Rumzeiss, Smíšci, Lážo Plážo

 

13.10.2019 - neděle

sraz od 08:00 hod,los 08:15 hod, začátek 08:30 hod.
C.

 Pohodáři, Míšenice, Alabaster, Hroznýši, Česká kamenice

D.  Dědkové,Hamburské saně,Babule červený,Kostomlaty,Humpoláci
 

20.10.2019 - neděle

sraz od 14:00 hod,los 14:45 hod, začátek 14:30 hod.
E.

 Hakim, STS Chvojkovice, Jalůvčí, SK Dubí, Halonk, Nevimnevim

 
 

0.kolo - Ženy - 16.ročník

29.09.2019 - neděle

sraz od 08:00 hod, los: 08:15 hod., začátek 08:30 hod.
A.  Rumové Pralinky, ZOO, Sokol Děčín, Pokus, VK Šanov  
B. Lazaret, Středověk, B-Most, A-HA, Bestie  
 

 20.10.2019 - neděle

sraz od 08:00 hod, los: 08:15 hod., začátek 08:30 hod.

C.

 Ranařky , Los Dudos, Lovošky, Azurky, Zvolej Volley

D. PK006+1, Slavojky,  Canonky, Počkej 

 

 

Termíny V.O.S.A. 21.ročník 2019-2020

       

  TERMÍNY -  21.ROČNÍK  Smíšená družstva - V.O.S.A. Teplice

 

  Smíšená družstva Ženy A,B,C,D
0. kolo

sobota 28.09.2019 - A, B

neděle 13.10.2019 - C, D

neděle 20.10.2019 - E

neděle 29.09.2019 - A,B

neděle 20.10.2019 - C,D

1. kolo

sobota 02.11.2019 - A, B

sobota 09.11.2019 - C, D

neděle 10.11.2019 - E

neděle 03.11.2019 - A,B

neděle 10.11.2019 - C,D

2. kolo

sobota 30.11.2019 - A, B

sobota 07.12.2019 - C, D

neděle 08.12.2017 - E

neděle 01.12.2019 - A,B

neděle 08.12.2019 - C,D

3. kolo

sobota 04.01.2020 - A, B

sobota 11.01.2020 - C, D

neděle 12.01.2020 - E

neděle 05.01.2020 - A,B

neděle 12.01.2020 - C,D

4. kolo

sobota 08.02.2020 - A, B

sobota 15.02.2020 - C, D

neděle 16.02.2020 - E

neděle 09.02.2020 - A,B

neděle 16.02.2020 - C,D

5. kolo

sobota 14.03.2020 - A, B

sobota 21.03.2020 - C, D

neděle 22.03.2020 - E

neděle 15.03.2020 - A,B

sobota 22.03.2020 - C,D

6. kolo

sobota 11.04.2020 - A, B

sobota 18.04.2020 - C, D

neděle 19.04.2020 - E

neděle 12.04.2020 - A,B
neděle 19.04.2020 - C,D

 

 

 

 

Přihlášená družstva na ročník 2019/2020

Mixy : 
 
  1. Západní Krušnohorci
  2. Hakim Teplice
  3. Kaliči Tepliceí
  4. Pohodáři Teplice
  5. ŠSK Osek
  6. Hazimburské saně
  7. Halonk Ústí
  8. Alabaster Most
  9. Sokol Verneřice
10. Hroznýši Teplice
11. Lážo plážo  Most
12. Naposled
13. STS Chvojkovice
14. Haluzáci 
15. Babule červený 
16. Jalůvčí 
17. Smíšci
18. Rumzeiss
19. Kostomlaty
20. Dědkové 
21. Míšenice  
22. Česká kamenice
23. Humpolaci
24. SK Dubí
25. Libouchec
26. Nevímnevím
 
 
 
 
 
Ženy :
 
  1. Lazaret Ústí nad Labem
  2. Středověk Most
  3. PK 006+1  Teplice
  4. Slavojky Chomutov
  5. Ranařky Teplice
  6. ZOO Teplice
  7. Los Dudos Teplice
  8. Rumové pralinky Litoměřice
  9. Sokol Děčín
10. Canonky Kralupy n. Vlt.
11. Pokus Louny 
12. Azurky 
13. Lovošky 
14. A-HA 
15. Bestie  
16. Počkej
17. VK Šanov
18. Most -B
19. ZvolejVolley - Děčín
 
 
 

 

(c)2008 HTML code by Multitec Computers s.r.o. - IE6+,FF2+,O8+,GCH Ready