V.O.S.A. - Veřejný občanský spolek amatérů - Teplice, volejbal a informace o našich volejbalových a beachvolejbalových turnajích a akcích.

Nové fotogalerie

V sekci "Fotogalerie/Naše akce" jsou fotogalerie, které jste asi ještě neviděl.

schůzka kapitánů - úterý 21.9.21

 

 

Ahoj Vosáci,

v současné době jednáme o epidemiologických podmínkách, které je nutno dodržet v průběhu konání turnajů.

 

  • Schůzka kapitánů je v úterý 21.9.2021 od 18:00 hod. v salonku za občerstvením
  • Místo - sportovní hala na Stínadlech 3280, Teplice

 

Lada a Pavel

 

 

 

 

 

 

 

 PŘIHLÁŠENÁ DRUŽSTVA -SMÍŠENÁ

 

1. Dědkové

2. Hroznýši

3. Rumzeiss

4. Hazimburské saně

5. Kaliči

6. TJ Sokol Verneřice

7. Alabaster

8. Jalůvčí

9. Halong-Kachni vemena z ryby

10. Hakim

11. Libouchec

12. Míšenice

13. Lážo plážo

14. STS Chvojkovice

15. Naposled

16. SK Dubí

17. SKV Česká Kamenice

18. Babule červený

19. Pohodáři

20. Balls+Dolls

21. X-Team

22. Západní Krušnohorci

23. Haluzáci

24. Konve

25. Šanov II.

26. VK Teplice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Přihlášená družstva - ŽENY

 

1.  Středověk Most

2.  AHA Děčín

3.  Pokus Louny

4.  Lazaret Ústí n.L.

5.  Raraši Děčín

6.  ZOO Teplice

7.  Bestie Žatec

8.  Počkej Teplice

9.  Canonky Kralupy n.L.

10.Krušnohorky Teplice

11.Rumové pralinky

12.Lovošky Lovosice

13.Sokol Litoměřice

14.Los Dudos

15.Slavojky Chomutov

16. Sokol Děčín

 

 

 

 

 

Termíny V.O.S.A. Teplice - 2021-2022

       

 

  TERMÍNY-23.ROČNÍK - Smíšená družstva - V.O.S.A. Teplice

      18.ROČNÍK - Ženská družstva - V.O.S.A. Teplice

 

 

  Smíšená družstva Ženy
0. kolo

 

sobota 02.10.2021 - A, B

sobota 16.10.2021 - C, D

neděle 17.10.2021 - E - odpoledne



neděle 03.10.2021 - A,B 

sraz: 07:00 hod.

neděle 17.10.2021 - C - dopoledne


1. kolo

 

sobota 06.11.2021 - A, B

sobota 13.11.2021 - C, D

neděle 14.11.2021 - E- odpoledne



neděle 07.11.2021 - A,B

 

neděle 14.11.2021 - C - dopoledne


2. kolo


sobota 04.12.2021 - A, B

sobota 18.12.2021 - C, D

neděle 19.12.2021 - E- odpoledne


 

neděle 05.12.2021 - A,B

 

neděle 19.12.2021 - C - dopoledne


3. kolo


sobota 08.01.2022 - A, B

sobota 15.01.2022 - C, D

neděle 16.01.2022 - E- odpoledne


 

neděle 09.01.2022 - A,B

 

neděle 16.01.2022 - C - dopoledne


4. kolo

 

sobota 05.02.2022 - A, B

sobota 12.02.2022 - C, D

neděle 13.02.2022 - E- odpoledne


 

neděle 06.02.2022 - A,B

 

neděle 13.02.2022 - C - dopoledne


5. kolo

 

sobota 05.03.2022 - A, B

sobota 12.03.2022 - C, D

neděle 13.03.2022 - E- odpoledne

 

 

neděle 06.03.2022 - A,B

 

neděle 13.03.2022 - C - dopoledne

 

6. kolo


sobota 02.04.2022 - A, B

sobota 09.04.2022 - C, D

neděle 10.04.2022 - E- odpoledne


 

neděle 03.04.2022 - A,B


neděle 10.04.2022 - C - dopoledne


                                                                                                                                           21.07.2021

 

 

(c)2008 HTML code by Multitec Computers s.r.o. - IE6+,FF2+,O8+,GCH Ready